1
/
of
3
Quality Gold
Sterling Silver Polished Diamond-cut Textured 20x2.25mm Round Hoop Earrings
Sterling Silver Polished Diamond-cut Textured 20x2.25mm Round Hoop Earrings
Regular price
$26.46 USD
Regular price
$50.72 USD
Sale price
$26.46 USD
Taxes included.
Quantity
Couldn't load pickup availability
Product Details | |
|---|---|
| Material; Primary - Purity | 925 |
| Finish | Polished |
| Length of Item | 21.7 mm |
| Material; Primary | Sterling Silver |
| Thickness | 2.1 mm |
| Width of Item | 20.5 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Earrings |
| Sold By Unit | Pair |
| Texture | Diamond-cut |
| Material; Primary - Color | White |
| Earring Closure | Wire & Clutch |
| Earring Type | Hoop |
Share
