1
/
of
3
Quality Gold
Sterling Silver Rhodium-plated Polished Textured In and Out Greek Key 4.00 x 14mm Hoop Earrings
Sterling Silver Rhodium-plated Polished Textured In and Out Greek Key 4.00 x 14mm Hoop Earrings
Regular price
$40.68 USD
Regular price
$77.72 USD
Sale price
$40.68 USD
Taxes included.
Quantity
Couldn't load pickup availability
Product Details | |
|---|---|
| Material; Primary - Purity | 925 |
| Finish | Polished |
| Length of Item | 15.5 mm |
| Plating | Rhodium |
| Material; Primary | Sterling Silver |
| Thickness | 4 mm |
| Width of Item | 14 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Earrings |
| Sold By Unit | Pair |
| Texture | Textured |
| Material; Primary - Color | White |
| Earring Closure | Wire & Clutch |
| Earring Type | Hoop |
| Plating Color | Silver Tone |
Share
