1
/
of
3
Quality Gold
Sterling Silver Polished and Textured 20x4.5mm Post C-Hoop Earrings
Sterling Silver Polished and Textured 20x4.5mm Post C-Hoop Earrings
Regular price
$42.06 USD
Regular price
$80.40 USD
Sale price
$42.06 USD
Taxes included.
Quantity
Couldn't load pickup availability
Product Details | |
|---|---|
| Material; Primary - Purity | 925 |
| Finish | Polished |
| Length of Item | 20.2 mm |
| Material; Primary | Sterling Silver |
| Thickness | 4.5 mm |
| Width of Item | 16 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Earrings |
| Sold By Unit | Pair |
| Texture | Textured |
| Material; Primary - Color | White |
| Earring Closure | Post & Push Back |
| Earring Type | Hoop |
| Earring Style | C-Hoop |
Share
