1
/
of
4
Quality Gold
10k 1mm Carded Singapore Chain
10k 1mm Carded Singapore Chain
Regular price
$214.38 USD
Regular price
$334.86 USD
Sale price
$214.38 USD
Taxes included.
Quantity
Couldn't load pickup availability
Product Details | |
|---|---|
| Material; Primary - Purity | 10K |
| Finish | Polished |
| Length of Item | 24 in |
| Chain Length | 24 in |
| Chain Type | Singapore |
| Chain Width | 1 mm |
| Clasp /Connector | Spring Ring |
| Feature | Solid |
| Manufacturing Process | Casted |
| Material; Primary | Gold |
| Width of Item | 1 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Necklaces |
| Sold By Unit | Each |
| Necklace Type | Chain Styles |
| Gender | Unisex |
| Material; Primary - Color | Yellow |
| Manufacturing Process 2 | Machine Made |
| Chain Type 2 | Pendant |
Share
