1
/
of
4
Quality Gold
Sterling Silver 3mm Singapore Chain
Sterling Silver 3mm Singapore Chain
Regular price
$76.58 USD
Regular price
$145.84 USD
Sale price
$76.58 USD
Taxes included.
Quantity
Couldn't load pickup availability
Product Details | |
|---|---|
| Material Primary - Purity | 925 |
| Finish | Polished |
| Length of Item | 16 in |
| Chain Length | 16 in |
| Chain Type | Singapore |
| Chain Width | 3 mm |
| Clasp /Connector | Lobster |
| Feature | Solid |
| Material Primary | Sterling Silver |
| Item Weight U/M | gm |
| Width of Item | 3 mm |
| Product Type | Jewelry |
| Jewelry Type | Necklaces |
| Necklace Type | Chain Styles |
| Gender | Women's |
| Material Primary - Color | White |
Share
